Bivouak – pielęgnacja skóry w stylu eko

Firma powstała w 2015 roku w Paryżu, ale w lipcu 2016 roku Bivouak przeniósł swój główny obóz do Bordeaux, w południowo-zachodniej Francji, często nazywanej francuską Kalifornią. Bliżej oceanu, gór i natury, te inspiracje stanowią istotę tego, czym marka chce się z Tobą podzielić. Bivouak daje Ci możliwość przyjęcia nowej, zdrowej i uczciwej alternatywy w dbaniu o swoją skórę.

W przeciwieństwie do większości produktów do pielęgnacji na rynku kosmetycznym Bivouak uważa za niezbędne, aby umożliwić organiczną i naturalną pielęgnację męskiej skóry. Poza oferowaniem produktów pielęgnacyjnych, które szanują skórę, ale także środowisko oraz dziedzictwo francuskie, Bivouak ma ambicję, aby odpowiedzieć na podstawowe potrzeby dzisiejszych mężczyzn. Specjaliści Bivouak’a codziennie pracują nad wysokimi recepturami skoncentrowanymi na naturalnych składnikach aktywnych, odpowiednich nawet dla najbardziej wrażliwych cer.

Czytaj więcej

Kolejną marką, która stawia na jedynie naturalne składniki, jest ZEW for men. W ich ofercie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria oraz dwie linie kosmetyków – myjącą, opartą na węglu drzewnym z Bieszczad, i pielęgnacyjną, której głównym składnikiem jest czarna huba.

Bezpieczna pielęgnacja skóry z Bivouak

Bivouak to skuteczna pielęgnacja dla mężczyzn oparta na naturalnych i autentycznych produktach, wytwarzanych we Francji. Większość składników używanych do produkcji kosmetyków ma pochodzenie organiczne.

Produkty Bivouak otrzymały francuskie wyróżnienie Slow Cosmetique- cechujące ekologiczne i etyczne podejście do promowania naturalnego, zdrowego oraz rozsądnego sposobu korzystania z kosmetyków.

Oferta Bivouak jest niezwykle bogata, w naszym sklepie internetowym znajdziesz następujące propozycje:

  • - Naturalne mydło do twarzy i ciała;
  • - Żel do mycia twarzy;
  • - Niskopieniący krem do golenia.