Darmowa wysyłka dla zamówienia powyżej 250 zł!

O NAS

Oferta którą mamy przyjemność przedstawić, to efekt ponad rocznej analizy produktów z Europy Zachodniej, USA, Australii, jak również rynku krajowego. Asortyment sklepu FaceMan dobrany został z wielkim namysłem i choć w większości są to marki nieznane jeszcze w Polsce – jesteśmy przekonani, że trafią one w gust najbardziej wymagających klientów, podobnie jak stało się to macierzystych krajach takich jak Włochy, Francja, czy Stany Zjednoczone.

Wiemy, że pielęgnacja męska powinna być prosta w obsłudze, ale jednocześnie skuteczna. Rozumiemy, że potrzebujesz kosmetyku, który uwolni Cię od spędzania zbyt długiego czasu przed lustrem i zagwarantuje szybki, pozytywny efekt. Marki, które prezentujemy w naszym sklepie, to wyspecjalizowani producenci kosmetyków męskich, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ich dziełem są wysokiej jakości wyroby do pielęgnacji codziennej oraz do zadań specjalnych. Postawiliśmy na receptury, opracowywane przez ludzi świadomych zagadnień zdrowotnych, tworzone z pasją i dbałością o wiele szczegółów – zazwyczaj pomijanych w masowej produkcji w dużych koncernach.

Wierzymy, że udało nam się stworzyć asortyment produktów, który sprawi, że mężczyźni przestaną podbierać kosmetyki swoim kobietom – teraz mają coś, co zostało stworzone specjalnie dla nich!

Wszystkie oferowane kosmetyki są bezpiecznie magazynowane w naszej siedzibie i możemy dostarczyć je do Ciebie w ciągu 1-2 dni. Większość z nich importowana jest przez nas bezpośrednio od producentów, jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, co gwarantuje oryginalność produktu, długi termin ważności oraz niezawyżoną cenę.

Jeśli posiadasz sklep stacjonarny, salon fryzjerski, kosmetyczny, etc. i jesteś zainteresowany sprzedażą detaliczną wspomnianych marek – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zachęcamy Cię do prenumeraty naszego newslettera. W najbliższym czasie oferta sklepu FaceMan wzbogaci się o wiele ciekawych propozycji dla nowoczesnego, eleganckiego mężczyzny.

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią – zachęcamy do kontaktu mailowego na adres [email protected].

Zapraszamy do zakupów!
Marta i Maciej & Zespół FaceMan

* * *

Nazwy wszystkich towarów dostępnych na FaceMan.pl są zastrzeżonymi znakami towarowymi, na stronie występują jedynie celem identyfikacji produktów.

Sklep internetowy z artykułami dla mężczyzn FaceMan.pl jest własnością firmy Elite Group Marta Wieczorek, siedziba i adres do korespondencji:

Płocka 169
87-800 Włocławek
Email: [email protected]
Nr telefonu: tel. +48 881 768 377
NIP: 8531391598
Regon: 380270831
Nr konta bankowego ING Bank Śląski S.A.: 28 1050 1979 1000 0092 5671 4651