DermoXEN – ekspert higieny intymnej mężczyzn

DermoXEN 4MEN produkowany jest przez włoską firmę Ekuberg Pharma, której misją jest rozwój oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów wspierających dobre samopoczucie i zdrowie. Firma koncentruje się na opracowywaniu unikalnych receptur oraz produkcji kosmetyków w oparciu o naturalne składniki aktywne. Kosmetyki są projektowane, produkowane oraz kontrolowane zgodnie z wymaganiami ISO 9001. Ekuberg Pharma od ponad 20 lat działa w dziedzinie badań i rozwoju, w zakresie produkcji kosmetyków oraz urządzeń medycznych zaprojektowanych specjalnie pod kątem profilaktyki i higieny osobistej.

Marką, która także znana jest z kosmetyków do pielęgnacji miejsc intymnych zaprojektowanych z myślą o mężczyznach, jest Bioturm. Niemiecka firma również oferuje bezpieczne kosmetyki, które nie zawierają syntetycznych zapachów i barwników, oleju parafinowego, PEG lub parabenów.

DermoXEN od Ekuberg Pharma

Dermoxen4men to innowacyjna linia kosmetyków, jej celem jest zapobieganie i zwalczanie najczęstszych problemów miejsc intymnych u panów w każdym wieku. Produkty oparte na naturalnych składnikach opracowała włoska firma Ekuberg Pharma – misją tej firmy jest dostarczanie wysokich jakości kosmetyków, wspierających dobre samopoczucie oraz zdrowie.

Linia DermoXEN to najlepszy dowód na to, że nauka oraz natura to udane połączenie. Kosmetyki powstają jedynie z naturalnych składników przy użyciu najnowszych technologii, wszystkie produkty powstają zgodnie z wymaganiami ISO 9001.

Zaprojektowany z myślą o wszystkich mężczyznach – Dermoxen4men

Nowy, męski żel DermoXEN 4MEN chroni i pielęgnuję miejsca intymne, dzięki swojej wzbogaconej formule – jego głównym składnikiem jest ekstrakt z Buzdyganka naziemnego. Nie tylko dobroczynnie wpływa na organizm mężczyzny, ale też pomaga zapobiec podrażnieniom, chroni przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, a dodatkowo dba o odpowiednie pH.

DermoXEN jest testowany dermatologicznie, w jego składzie nie znajdziesz żadnych parabenów, SLS, SLES czy składników, które mogą powodować podrażnienia.

A może tak BIOTURM?

Kosmetykiem, który warto używać zamiennie z DermoXEN, jest żel do higieny intymnej marki Bioturm. Intensywny lakto-aktywny kompleks dba o równowagę flory męskich stref intymnych, a roślinne wyciągi – z rumianku i nagietka – zapobiegają podrażnieniom. Produkt nie zawiera mydła, syntetycznych oraz sztucznych barwników, oleju parafinowego i PEG.

Warto dodać, że żel marki Bioturm to nie tylko doskonała formuła, ale też poręczne opakowanie (butelka z możliwością wielokrotnego zamykania), które bez problemu można zabrać ze sobą w każdą podróż.