Mýego – kosmetyki, na których możesz polegać

Mýego oferuje naturalne męskie kosmetyki bez toksyn, bez ostrych chemikaliów i bez składników mogących powodować podrażnienia. Czyste formuły Mýego zostały skrupulatnie opracowane przez zespół ekspertów dermatologów Mýego w Wielkiej Brytanii.

Jeden na sześciu mężczyzn nie stosuje produktów do pielęgnacji skóry z powodu złych doświadczeń wynikających z wystąpienia podrażnień, wyprysków lub wrażliwości na składniki zawarte w kosmetykach. Mýego Labs postanowiło rozwiązać te problemy, po to, abyś mógł być pewny swojego dobrego wyglądu na co dzień.

Czytaj więcej

Nie tylko Mýego jest producentem kosmetyków dla mężczyzn, które gwarantują naturalną pielęgnację dla skóry. Na ten aspekt mocno zwraca uwagę też nasza rodzima marka ZEW for men. Produkty sygnowane ich logo powstają jedynie ze starannie wyselekcjonowanych składników, tj. węgiel drzewny z Bieszczad czy czarna huba.

Mýego stawia na przyjazne dla skóry składniki

Mýego przekracza granice naturalnej pielęgnacji, używając najkorzystniejszych składników, które poprawią stan Twojej skóry. Rezultatem są czyste formuły bez toksyn, ostrych chemikaliów i składników mogących powodować podrażnienia. Produkty ani poszczególne składniki kosmetyków Mýego nigdy nie są testowane na zwierzętach.