Big Boy - luksusowe produkty dla mężczyzn z klasą

Big Boy to produkty do golenia oraz do pielęgnacji twarzy i zarostu produkowane na Sycylii. Ciekawa linia zapachowa, estetyczne opakowania, wysokiej jakości naturalne składniki, to wszystko powoduje, że kosmetyki z sukcesem podbijają męski świat.

Czerpiąc inspirację z sycylijskiego pochodzenia, produkty Big Boy łączą bogate, naturalne składniki, takie jak sycylijski olej z oliwek oraz migdałów, wosk pszczeli i olej z masła shea, aby stworzyć doskonałe produkty do pielęgnacji skóry oraz włosów, które działają w harmonii z naturalnymi elementami skóry.

Czytaj więcej

Big Boy to luksusowe produkty dla mężczyzn z klasą. W podobnej półce jakościowej i cenowej kosmetyki oferuje też Baxter of California. Zaawansowane formuły, wysokiej jakości składniki czy prosty, bezpretensjonalny design kosmetyków sprawiły, że marka jest obecna na rynku ponad 50 lat.

Sycylijski kunszt BIG BOY

Kosmetyki dla mężczyzn marki Big Boy tworzone są z sycylijskim kunsztem, produkty powstają na bazie naturalnych składników, które można znaleźć na wyspie, a specjaliści chętnie czerpią inspirację z historii Sycylii. W bogatej ofercie Big Boya znajdziesz między innymi:

  • - Nawilżający i zmiękczający balsam do brody;
  • - Nawilżający krem do twarzy z filtrem SPF20;
  • - Szampon do brody.