BIOTURM – organiczne kosmetyki dla mężczyzn

Niemiecka marka Bioturm od 2001 roku produkuje kosmetyki naturalne, które spełniają standardy europejskie w zakresie BDIH, BDIH COSMOS i ICEA. Kosmetyki wytwarzane są przy użyciu cennych naturalnych składników, które w większości pochodzą z upraw ekologicznych. Firma wspiera rolnictwo organiczne oraz odrzuca składniki, które były produkowane lub modyfikowane genetycznie. Bioturm sprzeciwia się testowaniu produktów na zwierzętach i nie wykorzystuje zwierząt na żadnym etapie produkcji. Produkty Bioturm są bezpieczne i nie zawierają syntetycznych zapachów i barwników, silikonów, oleju parafinowego, PEG ani parabenów.

W ofercie Bioturm można znaleźć przede wszystkim kosmetyki do higieny miejsc intymnych. Stosując produkty Bioturm, warto zaopatrzyć się też w żel do ochrony i pielęgnacji sfer intymnych DermoXEN 4MEN.

Bioturm – marka dla wymagających klientów

Celem firmy jest dostarczenie naturalnej, ale skutecznej alternatywy dla konwencjonalnych produktów głównie dla osób cierpiących na problemy skórne. Bioturm produkuje wyłącznie naturalne kosmetyki dla najbardziej wymagających klientów.

Żel do higieny intymnej dla mężczyzn Bioturm

W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi delikatny żel do higieny intymnej marki Bioturm. Bazą kosmetyku są naturalne składniki, takie jak kwas mlekowy, wyciąg z rumianku, czy ekstrakt z nagietka. Lakto-intensywny kompleks pozwala zachować równowagę flory męskiej strefy intymnej, a wyciągi roślinne mają za zadanie łagodzić i chronić przed podrażnieniami. Produkt jest wolny od syntetycznych konserwantów, barwników, olejków parafinowych i PEG.

Żel do higieny intymnej marki Bioturm doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji. Poręczne opakowanie w butelce, możliwość wielkokrotnego zamykania – bez problemu możesz zabrać ten kosmetyk w każdą podróż.

DermoXEN — dla dobrego samopoczucia każdego mężczyzny

Kolejnym kosmetykiem, który warto mieć w swojej łazience, jest żel do higieny intymnej DermoXEN4MEN. Zaprojektowany z myślą o wszystkich mężczyznach, powstał w laboratorium włoskiej firmy Ekuberg Pharma.

Podobnie jak żel do higieny intymnej dla mężczyzn Bioturm ma dobroczynne działanie na organizm, doskonale chroni i pielęgnuje – przed podrażnieniami, bakteriami czy powstawaniem nieprzyjemnych zapachów miejsc intymnych. Oprócz tego żel DermoXEN pozwala utrzymać odpowiednie pH, a naturalne składniki pozostawiają przyjemne i długotrwałe uczucie świeżości.