Pan Drwal naturalne kosmetyki w codziennym życiu

Zacznij dzień z kosmetykami marki Pan Drwal. Wybierz wysokiej jakości produkty do codziennej pielęgnacji swojej brody, twarzy czy ciała. Pan Drwal to polski producent, który wszystkie kosmetyki tworzy z pasją, używając naturalnych odpowiednio dobranych składników łagodnych dla skóry. Olejek arganowy, migdałowy oraz jojoba, a także odżywcze roślinne proteiny są głównymi elementami odpowiadającymi za dobry wygląd włosów, brody i skóry twarzy. Dodatkowo przyjemny zapach w liniach kosmetyków Pan Drwal zapewnia olejek z pestek winogron.

Czytaj więcej

Bezpieczne dla każdego typu skóry wszystkich Drwali, nie podrażniają i nie powodują alergii. Sprawdź ich kosmetyki i przekonaj się samemu, dlaczego tak szybko Pan Drwal podbił polski rynek.

Wymieniaj między Pan Drwal a Machete

Kosmetyki Pana Drwala możesz bez obaw łączyć lub używać zamiennie z marką Machete. Włoska firma, podobnie jak nasza rodzima marka, w swojej ofercie posiada wiele ciekawych propozycji naturalnej pielęgnacji brody, włosów i skóry. To nie tylko skuteczne oraz naturalne kosmetyki, ale też ciekawa szata graficzna. Linia produktów Machete to elegancko wyglądające opakowanie inspirowane kosmetykami XIX wieku, dzięki czemu idealnie nadają się na upominek bądź prezent.