Triumph & Disaster – kosmetyki, po których użyciu poczujesz różnicę

Triumph & Disaster to pochodząca z Nowej Zelandii marka, która szczyci się dostarczaniem kosmetyków dla mężczyzn zbudowanych w oparciu o męski charakter i rytuał pielęgnacyjny. Filozofię Triumph & Disaster oraz prawdziwych mężczyzn łączy odnoszenie się do zwycięstwa na równi z klęską. Nie ma drogi na skróty, każdy produkt wychodzący z laboratoriów Triumph & Disaster charakteryzuje się delikatnym zapachem, naturalną formułą, która przywołuje na myśl staroświeckie wartości z dawnych lat, z czasów, kiedy pod wieloma względami żyło się prościej. Produkty nie są testowane na zwierzętach, składniki pochodzą z natury, ale są odpowiednio wykorzystane i opracowane dzięki osiągnięciom nauki. Triumph & Disaster stawia sobie za cel dostarczanie produktów, które są czyste, bezpieczne i efektywne, które spowodują, że po ich użyciu poczujesz różnicę.

Czytaj więcej

Kosmetyki nowozelandzkiej marki warto przeplatać z produktami American Crew. To kultowa już marka kosmetyków na mężczyzn, która na rynku jest od 1994 roku. Podobnie jak Triumph & Disaster w ofercie mają jedynie produkty wysokiej jakości, których użycie sprawi, że poczujesz różnicę, jeśli chodzi o kondycję skóry i włosów. Przeglądając ofertę American Crew, warto przyjrzeć się gamie ich kosmetyków do pielęgnacji włosów – z ich pomocą można pokonać takie problemy, jak wypadanie włosów czy ich przetłuszczanie.

Triumph & Disaster – unikalne formuły inspirowane naturą

Składniki produktów to występujące lokalnie w Nowej Zelandii naturalne ekstrakty roślinne połączone z najlepszymi składnikami o udowodnionym działaniu pochodzącymi z całego świata. Triumph & Disaster szanuje naturę oraz umiejętnie wykorzystuje osiągnięcia nauki, po to, aby stworzyć zaawansowane produkty do pielęgnacji dla współczesnego mężczyzny. Bogata oferta Triumph & Disaster zawiera różnorodne kosmetyki dla mężczyzn, możesz m.in. kupić:
  • - Nawilżający krem do twarzy;
  • - Tonik do twarzy;
  • - Krem do golenia.

Nawilżający krem do twarzy

Jeden z kosmetyków, który powinien znaleźć się w łazience każdego pana, który ma suchą skórę. Jeśli chcesz raz na zawsze zapomnieć o tym problemie, to warto wybrać nawilżający krem do twarzy Triumph & Disaster. Doskonale nawilża, a także chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Możliwe jest to dzięki unikalnej formule, na którą składa się m.in. wyciąg z jojoby, olejka Horopito czy witamina E.

Tonik do twarzy

Kosmetyk stworzony z myślą o wszystkich mężczyznach, którzy borykają się z niedoskonałościami twarzy. Tonik usuwa nagrodzone w skórze sebum i zanieczyszczenia, dzięki czemu odzyskuje ona zdrowy wygląd. Preparat powstał na bazie takich składników jak: ekstrakt z owoców pieprzu tasmańskiego, wierzbownicy i oczaru wirginijskiego.

Krem do golenia

Czy golenie może być przyjemnym porannym rytuałem bez przykrych niespodzianek? Krem do golenia Triumph & Disaster Old Fashioned Shave jest dowodem na to, że tak! Lanolina, która ma właściwości nawilżające i ochronne, a także zmiękczający włosie ekstrakt z oleju kokosowego zmieniają golenie w miły poranny zwyczaj.